frecruit21 Niciun comentariu
  • Full Time
  • Anywhere

F Recruitment International SRL recrutează Team Leader pentru un partener important din Franța, în vederea angajării în sediul din București. Clientul nostru reprezintă o companie de experți, cu experiență de peste 15 ani, specializată în risc, având ca țintă cazuri care implică răspundere sau despăgubire profesionale, în sistemul judiciar sau ca management creanțe.

Candidatul/a ideal/ă are :

– Cunoștinte avansate de limba franceză – atât verbal, cât și scris;

– Excelente abilități de comunicare, negociere și orientare spre rezultate;

– Experiență 3+ ani în asigurări P & C + experiență în prelucrarea de date pe calculator și  asistență pentru clienți;

– Abilitatea de a coordona o echipă de 8-10 persoane;

– Abilitatea de a folosi un sistem informatic în limba engleză sau franceză;

– Capacitatea de organizare a echipei și de planificare a volumului de muncă, pentru eficiență maximă;

– Capacitatea de a lucra pe diferite probleme simultan, capacitatea de gestionare a stresului.

Responsabilități :

– Coordonarea consultanților și oferire de suport în activitate;

– Gestionarea tuturor anchetelor;

– Urmărirea procedurilor în vederea evaluării daunei;

– Atribuirea dosarelor consultanților;

– Negocierea cu clienții (beneficiarii de indemnizație).

Beneficii :

  • Pachet salarial atractiv (salarizare fixă + bonusuri);
  • Oportunitatea de specializare și de perfectionare prin participarea la programe de pregătire profesională, oferite de către companie;
  • Construirea carierei într-o companie internațională ;
  • Excelente condiții de lucru.

Doar candidații selectați pe baza CV-ului și a scrisorii de intenție vor fi contactați.

[easy_contact_forms fid=33]

Team Leader

To apply for this job email your details to marketing@frecruitment.ro