frecruit21 Niciun comentariu

F Recruitment International recruteaza personal (F/M) pentru gestionare depozit in Germania. Gestionarul de depozit are ca atributii principale de serviciu receptia, pastrarea si eliberarea de bunuri aflate in administrarea, folosinta sau detinerea, chiar temporara, a depozitului, indiferent de modul de dobandire si de locul unde se afla bunurile.

Responsabilitati:

– Asigura gestiunea in cadrul unitatii: receptie, evidenta, facturare;

– Verificarea cantitativa si calitativa a produselor primite/produselor ce urmeaza sa fie livrate catre client;

– Completarea corecta a documentelor;

– Organizarea depozitarii materialelor, in vederea optimizarii spatiului.

Candidatul ideal:

  • Cunostinte limba germana si engleza – nivel conversational;
  • Experienta in domeniu (cunostinte de EMCS si Wavesoft reprezinta un avantaj) ;
  • Cunostinte operare PC ;
  • Foarte bune abilitati organizatorice, de comunicare
  • Persoana responsabila, dornica sa isi indeplineasca obligatiile, pentru obtinerea celor mai bune rezultate
  • Rezistenta la stres.

Beneficii :

  • Salariu motivant ;
  • Cazare asigurata de angajator ;
  • Transport Romania-Germania dus-intors decontat ;
  • Asigurare medicala privata.

Alte informatii :

NU PERCEPEM COMISIOANE.

Salarizare neta : 1250 -1500 euro.

[easy_contact_forms fid=25]Female_worker_in_warehouse

To apply for this job email your details to candidati@frecruitment.ro