frecruit21 Niciun comentariu
  • Full Time
  • Suceava

Website F Recruitment Internationl

F Recruitment International isi mareste echipa: suntem in cautarea unui Operator Departament Relatii cu clientii, pentru punctul de lucru din Suceava.

Esti candidatul/a ideal/a daca ai:

– Cunostinte de limba franceza la nivel avansat;
– Cunostinte de limba engleza la nivel mediu-avansat ;
– Studii superioare (preferabil in Administrarea Afacerilor/ Litere/ Management/ Marketing/ Psihologie);
– Experienta in management si asistenta clienti;
– Abilitati excelente de comunicare si ascultare activa;
– Excelente abilitati de negociere, capacitate de planificare si organizare;
– Capacitatea de a pune eficient în practică soluţiile proprii şi pe cele dispuse pentru desfăşurarea în mod corespunzător a activităţilor, în scopul realizării obiectivelor ;
– Disponibilitatea de a calatori.

Responsabilitatile tale:
– Prospectarea de potentiali clienti in anumite zone geografice, in vederea cresterii profitului companiei (cold market, baze de date proprii etc) ;

– Contactarea clientilor telefonic/e-mail si transmiterea ofertelor de pret ;
– Lucru in echipa cu celelalte departamente ale companiei pentru a elabora propuneri ce se pliaza pe obiectivele si nevoile clientilor ;
– Elaborarea strategiilor pentru dezvoltarea companiei.

Beneficii
– Pachet salarial + bonusuri in functie de performanta;
– Dezvoltare profesionala intr-o companie dinamica si competitiva.

audit

[easy_contact_forms fid=34]

To apply for this job email your details to marketing@frecruitment.ro