frecruit21 Niciun comentariu
  • Anywhere

F Recruitment International recrutează Operatori mașini cu comandă numerică (C.N.C.) cu detașare în Donzère, Franța.

Activitatea principală constă în operarea maşinilor cu comandă numerică în condiţii de siguranţă şi eficienţă, în conformitate cu specificaţiile şi procedurile companiei.

Responsabilități:

  • Rularea programului CNC pe masina cu comanda numerică conform instructiunilor de operare si detaliilor tehnice;
  • Prelucrarea produselor si debavurarea/vibrofinisarea pieselor;
  • Măsurarea şi verificarea pieselor folosind instrumentele de masură, conform cerințelor și specificaţiilor tehnice;
  • Administrarea componentelor cu ajutorul echipamentelor de ridicare si/ sau transport în condiţii de siguranţă.

Candidatul ideal deține:

– min. 6 luni de experiență pe un post similar;

– cunoștințe de limba franceză la nivel conversational;

– experiența de lucru în Franța reprezintă un avantaj.

Detalii:

– Durată contract: 16.09 – 16.12.2019

– Program de lucru: 39h/ saptamană.

– Salarizare: 2000 net

–  Cazare asigurată;

– Transport Romania-Franta decontat;

–  Asigurare medicala privată.

NU PERCEPEM COMISIOANE!

Așteptăm aplicațiile dvs. la adresa de e-mail: candidati@frecruitment.ro

Pentru mai multe detalii, ne puteți contacta la nr. de telefon: 0725 54 66 46 / 0725 54 66 41

To apply for this job email your details to marketing@frecruitment.ro