frecruit21 Niciun comentariu
  • Full Time
  • Franta

F Recruitment International SRL recruteaza montatori tamplarie aluminiu pentru un client important din Nice, Franta. Ocupantul postului este responsabil cu calitatea lucrarii de montare, asamblare a profilelor de aluminiu si geam termopan.

Responsabilitati :

– sa controleze functionarea echipamentului;

– sa asambleze profilele de aluminiu;

– sa monteze geamul termopan;

– sa asigure calitatea muncii prestate pentru client;

– sa monteze profilele de aluminiu;

– sa intervina prompt pentru montaj si asamblare;

– sa execute lucrari de reparatii, acolo unde este necesar;

– sa mentina curatenia la locul de munca.

Candidatul ideal :

  • Experienta de lucru in montajul tamplariei de aluminiu;
  • Cunostinte de limba franceza la nivel conversational;
  • Experienta de lucru in Franta reprezinta un avantaj;
  • Persoana responsabila, loiala, buna capacitate de organizare;
  • Capacitate de adaptare rapida, disciplina;
  • Persoana capabila sa lucreze atat in echipa, cat si individual .

Beneficii:

  • Cazare si asigurare medicala – platite de angajator;
  • Transport dus-intors si transport intern – decontate de angajator.

Alte informatii:

  • Nu percepem comisioane !
  • Contractul initial va fi de 2 luni, cu posibilitate de prelungire.
  • Salarizare neta : 1400-1500 Euro.

[easy_contact_forms fid=26]

To apply for this job email your details to candidati@frecruitment.ro