frecruit21 Niciun comentariu
  • Anywhere

F Recruitment International recrutează personal pentru postul de MANIPULANT MARFĂ (București, Voluntari).

Activitatea principală presupune preluarea, descărcarea, plasarea și încarcărea marfurilor.

Responsabilități:

– să încarce și să descarce marfurile;

– să manipuleze marfa în mod responsabil;

– să asigure integritatea și securitatea marfurilor;

– să respecte programul de lucru stabilit prin contractul de muncă;

– să urmarească indeplinirea normei zilnice, conform contractului de muncă;

Cerințe:

  • Seriozitate și responsabilitate;
  • Studii medii (diploma de BAC);
  • Personal apt din punct de vedere medical pentru manipularea de marfuri.

Detalii:

  • Salariu inițial: 2500 RON net (cu posibilitate de mărire după 2 luni).
  • Program: 8:00 -17:00, de luni pană vineri.

Așteptăm aplicațiile dvs. la adresa de e-mail: candidati@frecruitment.ro

Pentru mai multe detalii, ne puteți contacta la nr. de telefon: 0725 54 66 46.

To apply for this job email your details to marketing@frecruitment.ro