frecruit21 Niciun comentariu
  • Anywhere

F Recruitment International recrutează pentru unul dintre partenerii noștri personal pentru postul de CONSULTANT VÂNZĂRI (București, Aurel Vlaicu).

Activitatea principală presupune a asigura prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.

Responsabilități:

– Menținerea/ îmbunătățirea relației cu clienții;

– Respectarea target-ului de vânzări;

– Prezentarea și promovarea produselor și a ofertelor companiei;

Cerințe:

– Studii medii/ studiile superioare constituie un avantaj;

– Cunostinte optime de utilizare PC (Excel, Word s.a.);

– Atitudine proactive și perseverență;

– Bune abilități de comunicare, negociere și orientare spre rezultat;

– Experiența anterioară în domeniul vânzărilor constituie un avantaj;

– Spirit de initiativa si capacitate de a lucra in echipa.

Detalii:

  • Salariu inițial: 3000 RON net
  • Program: 9:00 -18:00, de luni pană vineri.

Așteptăm aplicațiile dvs. la adresa de e-mail: candidati@frecruitment.ro

Pentru mai multe detalii, ne puteți contacta la nr. de telefon: 0725 54 66 46.

To apply for this job email your details to marketing@frecruitment.ro