frecruit21 Niciun comentariu
  • Full Time
  • Suceava

Website F Recruitment International

F Recruitment International isi mareste echipa: suntem in cautarea unui Consultant resurse umane/Recruiter cu experienta pentru punctul de lucru din Suceava.

Esti candidatul/a ideal/a daca ai:

– Cunostinte de limba franceza/engleza – nivel avansat;

– Cunostinte de limba germana sau rusa – nivel conversational;

– Experienta in domeniul resurselor umane (recrutare, dezvoltare, consultanta HR) ;

– Abilitati excelente de comunicare si ascultare activa;

– Capacitate de planificare si organizare;

– Studii superioare;

– Specializările/cursurile în domeniul resurselor umane reprezintă un avantaj;

– Abilitati de operare PC: Ms Office, Internet – nivel avansat.

Responsabilitatile tale:
– participarea la discutia preliminara cu angajatorul pentru conturarea si precizarea profilului candidatului ;

– redactarea anuntului de recrutare in baza fisei de post si a specificatiilor clientului, alegerea canalului media prin care va fi promovat si postarea anuntului

– selectarea, din diferite surse, a persoanelor care sunt eligibile pentru postul oferit, compunand lista lunga;

– contactarea candidatilor, programarea si sustinerea interviurilor ;

– intocmirea dosarelor de candidatura si trimirea catre client;

– introducerea/initializarea sau actualizarea bazei de date a salariatilor firmei;

– intocmirea contractelor de munca, fiselor de post, fiselor de evaluare, realizarea pontajelor si intocmirea tuturor documentelor necesare in activitatea pe departament.

Beneficii
– Pachet salarial + bonusuri in functie de performanta;
– Dezvoltare profesionala intr-o companie dinamica si competitiva.

[easy_contact_forms fid=35]

To apply for this job email your details to marketing@frecruitment.ro