frecruit21 Niciun comentariu
  • Full Time
  • Anywhere

F Recruitment International recruteaza barmanite pentru un client important din Antwerpen, Belgia. Scopul postului este de a pregati si a servi  o gama larga de amestecuri de bauturi racoritoare si alcoolice si supravegherea pregatirii bauturilor racoritoare si alcoolice.

Responsabilitati :

– Preluarea comenzilor de bautura intr-o maniera profesionista si eficienta;

– Servire de calitate : se asigura ca fructele, diferitele ingrediente si materii prime folosite la bauturi sunt refrigerate sau pastrate in conditii corespunzatoare;

– Atitudine pozitiva fata de clienti si colegi;

– Incasarea notelor de plata;

– Mentinerea curateniei si igienei in sectorul in care lucreaza.

Candidatul/a ideal/a:

  • Cunostinte limba engleza – nivel conversational ;
  • Experienta in domeniu ;
  • Aspect fizic placut ;
  • Usurinta in comunicarea cu clientii, atentie distributiva ;
  • Persoana dinamica, punctuala, sociabila, responsabila, capacitate de adaptare ;
  • Abilitati de organizare si de lucru in echipa.

Beneficii :

  • Salariu atractiv + tips ;
  • Bilet de avion si cazare platite de companie ;
  • Asigurare medicala privata.

Alte informatii :

Nu percepem comisione

Salarizare neta : 1250-1350 euro + tips

[easy_contact_forms fid=24]

london-1

To apply for this job email your details to candidati@frecruitment.ro