frecruit21 Niciun comentariu
  • Full Time
  • Anywhere

F Recruitment International SRL recruteaza lucrator polivalent- tamplarie si instalatii electrice pentru partenerul nostru din Franta, Occitanie.

Responsabilitati:

  • asamblare/ montaj elemente tamplarie interioare si exterioare;
  • remediaza defectele instalatiei electrice ;
  • executarea lucrarilor de renovare conform planului stabilit.

Candidatul ideal:

  • Experienta de lucru in tamplarie/ dulgherie;
  • Cunostinte de montaj electric si administrare a retelelor;
  • Cunostinte de limba franceza la nivel conversational;
  • Experienta de lucru in Franta reprezinta un avantaj;
  • Persoana responsabila, loiala, cu o buna capacitate de organizare;

Beneficii:

Salarizare: 1550 Euro net/ luna

Cazare si masa– asigurate de angajator;

Decont transport;

Asigurare medicala;

Alte informatii:

Contract: 3 luni cu posibilitate de prelungire

Nu percepem comisioane!

To apply for this job email your details to marketing@frecruitment.ro